Nejnovější recenze ze sekce Zpevňující přípravky

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 15. listopadu 2023

• Složení
  • Konzistence

Regenerační krém Weleda je velmi dobrý tělový krém. S krémem jsem velmi spokojená, je krásně roztíratelny, dobře vstřebatelný a příjemně voní. Vůně mi připomíná vůní máty. Po pár dnech používání jsou viditelné již první výsledky. Krém Weleda doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Přidáno: 15. listopadu 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• příjemný pocit po aplikaci
  • jemná přírodní vůně
  • balení, které se vypotřebovat až do dna beze zbytku
  • při pravidelném používání se účinek dostaví
  • trochu hutnější konzistence

Nejdříve mi připadala konzistence zpevňujícího másla Weleda příliš hutná, ale i tak se dalo celkem dobře rozmazat a vstřebávalo se snadno. Složení deklarované přírodní, taková je i vůně, ale jemná a příjemná. Používám každý den po sprše a řekla bych, že funguje jak ve smyslu zpevnění, tak hydratace pokožky. Líbí se mi, že obalu nezůstane žádný zbytek a dá se vymazat až do dna. Celkový dojem velmi dobrý, máslo WELEDA si mě získalo.

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

• regeneruje pokožku
  • zpevňuje
  • pokožka je vyživená
  • rychle se vstřebává a nemastí
  • až moc výrazná vůně

Tento produkt od Weledy - Účinně zpevňující tělové máslo vřele doporučuji všem, které mají suchou pokožku. Já ji mám hned od prvního nanesení zjemněnou. Přípravek se snadno roztírá a rychle vstřebá a pokožka není vůbec mastná. Po několikátém použití je již pružnější, pevnější a regenerovaná. Za necelé dva týdny mám pokožku krásně hladkou. Co mi trochu vadí je vůně, která by nemusela být tak výrazná. Já jsem s tímto tělovým máslem velice spokojená a určitě si ho ráda koupím.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Savost kremu
  • Vyšší pořizovací cena

Tento produkt mě velice zaujal. Krém má hustou konzistenci v zelené barvě a především nádherně voní. Člověk by ho nejraději snědl :-)) po namazání člověk nemá pocit mastnoty takže to je veliké plus. Účinky pociťují a že až krém vypotřebuji budu kupovat další. :) za mě určitě doporučuji vyzkoušet :)

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• konzistence
  • příjemná vůně
  • pravidelné používání zaručí jemnost a pevnost pokožky
  • přírodní produkt
  • krásné balení

Tělový krém s krásnou naturální vůní, která je obvyklá pro většinu výrobků Weleda. Ač je spíše hutnější, krásně se rozestírá a hned se vstřebá .. pokožka po něm je krásně hebká a pevná již po 14 dnech užívání. Navíc je krém v moc hezkém balení, který rozhodně potěší každou ženu.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Recyklovatelný skleněný obal
  • Svěží vůně
  • Přírodní složení
  • Hydratace pokožky
  • Příliš hustá konzistence

Účinně zpevňující tělové máslo Weleda se skládá jen z přírodních ingrediencí, jako je například extrakt z granátového jablka, který má antioxidační vlastnosti, pupečník asijský, který podporuje tvorbu kolagenu, organické bambucké máslo, které pokožku skvěle vyživuje.
Při pokojové teplotě má toto máslo hustší konzistenci, která se při vmasírování krásně vstřebá, pokožka se vyživí a zůstane okamžitě hydratovaná a jemná. Zpevňující účinky nečekejte hned. K tomu je potřeba užívat produkt delší dobu a pravidelně. Ale i již po dvou týdnech při aplikaci 2x denně malý rozdíl vidět je. Vůně je příjemná relaxační, citrusová - nic vulgárního.
Balení 150ml mi vystačilo cca na 14 dní. Velké plus za recyklovatelné obaly. Pokud bych se rozhodovala mezi tímto produktem a produktem v levnější variantě od jiné značky, sáhla bych po účinně zpevňujícím tělovém máslu Weleda.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Obal
  • Chvíli přetrvával "lepivý" pocit

Jemná konzistence s příjemnou a milou vůní. Hezky pokožku napne, hydratuje a zůstane příjemný pocit zpevnění kůže, který jsem vnímala až do večera. Nejpříjemnější mi bylo použití po sprše. Dobře se roztírá a vstřebává. Hezké balení bez zbytečného plastu. Jsem spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Textura
  • Rychle se vstřebává
  • Nezanechává mastný film
  • Krásně voní
  • Stačí použít malé množství
  • Vyšší pořizovací cena

Weleda značku používám dlouho, hlavně řadu pro děti. Vyzkoušela jsem i máslo pro sebe. Mám suchou pokožku a vyhovuje mi moc textura, která je hutná, ale nezanechává mastný film. Máslo používám i na pleť a ruce. Má moc hezkou vůni po citrusech. Používám ho teprve pár dní, ale pokožka je více hydratovaná a příjemná na dotek. Cena produktu je trochu vyšší, ale stačí použít malé množství a proto si myslím, že krém vydrží dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Vune
  • Konzistence

Znacka prorodni kosmetiky nezklamala. Krem s prijemnou ovocnou vuni po granatovem jablku se krasne roztira. Ac pres hustsi konzistenci se rychle vstrebava a nezanechava mastny film. Navozuje touhu po relaxu, kdy se tlchcete zachumlat do deky s salkem hirke cokolady a sednout si ke krbu.

Ověřený zákazník Testuj.to Dagmar

Zakoupeno v Testuj.to

• Nezanechava žádné stopy na oblečení
  • Konzistence je nášlehana, dobře se nanáší a hned vstřebává
  • Okamžity účinek
  • Dobře pečuje o pokožku
  • Je pěkně hebká a voňavá
  • Snadna aplikace
  • TOto máslo je skvělé
  • Krsamé voní
  • DoVře se roztirá rychle se vstřebává
  • Kuže je napnutá a promastena
  • Dobre pečuje o pokozku
  • Musu doporucit
  • Tak že krém vyhovuje
  • Vydrží 24hodin
  • Jsm spokojená
  • KrEm splnil mé očekávání
  • Mohu doporučit
  • Urcite si ho koupím po tomto testovani
  • Take koupím jako dárek pro dceru k vanocum
  • NiC
  • Vse se mi na tomto krému libí
  • Vse ok

Je to velmi kvalitní krém do budoucna ho budu používat a hlavně bych ho doporučila všem ženám na vyzkoušení .vydrží 24 hodin. Nezanechava žádné stopy. Konzistence je naslehana dobře se nanáší a hned vstřebává. Okamžitý účinek. Dobře pečuje o pokožku. Mám ji pěkně hezkou a voňavou. Snadná aplikace. Jsem spokojená. Toto máslo je skvělé, krásné voní, dobře se roztirá, rychle se vstřebává a fakt dobře pečuje o pokožku kůže je napnutá a promastena. Můžu doporučit. Takže krém vyhovuje. Super výrobek. Skvělý pomocník na pokožku

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• Konzistence

Produkt mě velice nadchl, protože už jsem vyzkoušela spoustu krémů na tělo, olejů a dalších hydratačních produktů, ale nikdy mi nic s vysušenou pokožkou nepomohlo tolik, jako právě toto tělové máslo Weleda. Moji kůži to krásně hydratuje už od prvního namazání. Velké plus je za mě také vůbě, která je sice výrazná, ale svěží a moc příjemná.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• konzistence
  • svěžest
  • vstřebatelnost

Welleda máslo mě neskutečně překvapilo v pozitivním slova smyslu. Vždy jsem se bála používat tělové máslo, že bude pokožka jako v igelitu, nebude dýchat. Skutečnost je opačná. Krém se jednoduše roztírá, ihned se vstřebá do pokožky na celém těle. Pokožka je již po pár dnech napnutější a vyživená. Krém má velmi decentní ovocnou vůni. Jsem teď na krému doslova "závislá" - vždy se těším, až zase krém použiji.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• nemám co vytknout

Weleda zpěvňující tělové máslo překvapí svou konzistencí, která je velmi lehká, našlehaná a není těžce roztíratelná jako jiná tělová másla. Disponuje typicky "weledovskou" vůni, ale navíc je tam právě granátové jablíčko, vůně je jemná nevtíravá. Praktické skleněné balení je nejen eko, ale hravě díky němu máslo využijete do posledního "máznutí".

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

Zakoupeno v Testuj.to

• Konzistence, roztiratelnost a vůně.

Tělové máslo Weleda zkouším pouze týden, takže obrovský posun ve zpevnění pokožky nevidím, nicméně krásně se nanáší a roztírá, smyslně voní po bylinkách (granátové jablko v tom necítím). Máslo má ekologickou skleněnou dózu, příjemný design a celkově máslo hodnotím 9/10.

Ověřený zákazník Testuj.to Nataša

Zakoupeno v Testuj.to

• Po nanesení můžete se hned obléct
  • Stačí malé množství

Hezká textura, stačí málo a máte namazané celé tělo. Rychle se vstřebává a pokožka zůstává hezké hydratovaná. Vůně ovocná ale ne moc nápadná, po hodině není vůbec cítit. Jestli máte hodně suchou pleť jako já, oceníte ho nejvíc v zimě. Balení ve skle vypadá luxusnější.

Nivea Q10 Plus Firming + Bronze tělové mléko 400 ml

Nivea Q10 Plus Firming + Bronze tělové mléko 400 ml

Ověřený zákazník Teta drogerie eshop Lucie

Zakoupeno v Teta drogerie eshop

• Krásná vůně
  • Velikost balení

Je součástí cest na dovolenou. Pokožka je krásně hebká a voňavá.
Po použití je vidět lehce hnědý odstín.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Baleni

Weleda Účinně zpevňující tělové máslo je můj kosmetický must-have! Krémová konzistence se snadno aplikuje, rychle vsakuje a nezanechává mastný pocit. Vůně granátového jablka je osvěžující a přirozená. Složení s granátovým jablkem dodává pokožce pružnost. Stylové balení skvěle vypadá na poličce. Celkově skvělý dojem, mám pocit, že mé zralé pokožce poskytuje tu nejlepší péči, kterou si zaslouží.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Zakoupeno v Testuj.to

• Hutný krém s výbornou roztíratelností.
  • Možná vyšší cena

Hutný , lehce zelený krém s dobrou roztíratelností a krásnou vůní. .Nezanechává mastný film. Pokožka je opravdu 12 hodin hydratovaná jak slibuje výrobce. Zdá se vyživená a příjemná na dotek. Hezký skleněný obal, který dodává pocit luxusu Používám zatím 14 dní, ale řekla bych, že má kůže je při používání 2x denně opravdu hezčí na pohled.

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

Přidáno: 11. listopadu 2023

• krásná vůně
  • velké balení
  • pokožka není po nanesení mastná
  • ideální pro suchou pokožku
  • těžký skleněný obal, takže těžké na cestování

Tělové máslo Weleda i když působí hutnějším dojmem, tak se lehce roztírá a do pokožky se během chvilky vstřebá. Velice mě překvapilo svou nevtíravou, jemnou vůní. Pokožka je hydratovaná, jemná na dotek a není mastná, takže se můžete hned obléci. Na hodnocení zpevňujícího efektu je ale krátká doba. Tělové máslo mohu všem kdo má suchou pokožku doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to michaela

Přidáno: 11. listopadu 2023

• líbí se mi všechno
  • nelze nic vytknout

Máslo je super velice dobře a rychle se vstřebává a nezanechává žádné stopy na oblečení. Konzistence je velice dobrá .Moje kůže už není suchá a je bez šupinek. Je vláčná a jemná na dotek již po několika použitích. Za mě super jiné máslo již používat nebudu a doporučíme jej všem kamarádkám .

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25